
רול בדיקת מכונת
מהירות גבוהה rewinding מכונה, 3 מנוע המבנה, מתאים rewinding של הסרט פלסטיק הסרט מרוכבים של BOPP, CPP, PET, PE, וכו ', וגם יכול להיות מותקן כמו מכונת בדיקה על ידי הוספת מערכת בדיקה.
שלח החקירה
הצגת המוצר
תיאור
מהירות גבוהה rewinding מכונה, 3 מנוע המבנה, מתאים rewinding של הסרט פלסטיק הסרט מרוכבים של BOPP, CPP, PET, PE, וכו ', וגם יכול להיות מותקן כמו מכונת בדיקה על ידי הוספת מערכת בדיקה.

מאפיינים:
1. פענוח פעיל, משתנה תדירות מתח השליטה במתח. סוג שלוחה יש מוט פירור מנופח באופן אוטומטי. סטנדרטי 3 אינץ 'מפתח אינפלציה מפתח.
2. מערכת הבקרה של מכונה זו נשלטת באופן מרכזי על ידי Panasonic PLC של יפן, הפרמטרים נקבעים על ידי מסך המגע ואת מצב העבודה הוא פיקוח.
פרמטר
| קוטר הפתיחה | מקס Ø600 מ"מ |
| קוטר אחורה | מקס Ø600 מ"מ |
| רוחב עבודה מרבי | 500 מ"מ |
| הרם את קוטר הליבה | Ø76mm (3 ") |
| Rewind קוטר הליבה | Ø76mm (3 ") |
| מהירות מכנית | מקסימום 300m / min (בהתאם לתנאי העבודה) |
| חומרני | 0.012mm-0.2m |
| טווח המתח | 20-150N |
| כוח המתיחה | 1 הגדר 2.2 קילוואט |
| כוח מתיחה | 1 הגדר 3.7 קילוואט |
| כוח החזרה | 1 הגדר 3.7 קילוואט |
| צריכת אנרגיה כוללת | ≈ 119 kw |
| לחץ פנאומטי | 0.6 Mpa |
| מתח אספקת מתח | AC 380V ± 5% שלושה שלבים חמישה תיל, 50Hz |
| Un. בקרת מתח | |
| מתח מתמיד | |
| דיוק מנחה | ± 0.3 מ"מ |
| Meteraccuracy | ± 0.003m |
| אינטרנט טווח תנועה | ± 50 מ"מ |
| Machinedimension | L1360 * W1720 * H1500 |
| משקל | 1500 kg |
תגיות פופולריות: רול בדיקת מכונה, סין, יצרנים, ספקים, מפעל, לקנות, זול, ציטוט, מחירון
הבא
לאאולי גם תרצה
שלח החקירה











