מיני מהירות גבוהה שני הדרך אוטומטית Rewinding ו מכונת דוקטור עבור סרט פלסטיק
קטן שלושה מנוע אחורה מכונת, אשר יכול לפעול בשני הכיוונים עם מהירות מגבלה של 300m / min. זה מתאים rewinding של חומרים מגולגל כגון BOPP / CPP / PET / PE / הסרט מרוכב / הסרט aluminized.
שלח החקירה
הצגת המוצר
תיאור
קטן שלושה מנוע אחורה מכונת, אשר יכול לפעול בשני הכיוונים עם מהירות מגבלה של 300m / min.
זה מתאים rewinding של חומרים מגולגל כגון BOPP / CPP / PET / PE / הסרט מרוכב / הסרט aluminized.

יתרון החברה
נוסדה בשנת 2006, לחברה יש יותר מעשר שנים של מכונת חיתוך, מכונת rewinding, בדיקה מכונת ייצור ניסיון, יש צוות עיצוב חזק, מספר גדול של הצוות הטכני, מושלמת מראש שירות שירות המערכת
פרמטר
| קוטר הפתיחה | מקס Ø600 מ"מ |
| קוטר אחורה | מקס Ø600 מ"מ |
| רוחב עבודה מרבי | 500 מ"מ |
| הרם את קוטר הליבה | Ø76mm (3 ") |
| Rewind קוטר הליבה | Ø76mm (3 ") |
| מהירות מכנית | מקסימום 300m / min (בהתאם לתנאי העבודה) |
| חומרני | 0.012mm-0.2m |
| טווח המתח | 20-150N |
| כוח המתיחה | 1 הגדר 2.2 קילוואט |
| כוח מתיחה | 1 הגדר 3.7 קילוואט |
| כוח החזרה | 1 הגדר 3.7 קילוואט |
| צריכת אנרגיה כוללת | ≈ 119 kw |
| לחץ פנאומטי | 0.6 Mpa |
| מתח אספקת מתח | AC 380V ± 5% שלושה שלבים חמישה תיל, 50Hz |
| Un. בקרת מתח | מתח מתמיד |
| דיוק מנחה | ± 0.3 מ"מ |
| Meteraccuracy | 0.003m |
| אינטרנט טווח תנועה | ± 50 מ"מ |
| Machinedimension | L1360 * W1720 * H1500 |
| משקל | 1500kg |
פרטי מוצר:



תגיות פופולריות: מיני מהירות גבוהה דו כיוונית אוטומטית דרך אוטומטית מכונת הרופא עבור סרט פלסטיק, סין, יצרנים, ספקים, מפעל, לקנות, זול, ציטוט, מחירון
אולי גם תרצה
שלח החקירה















