מהירות גבוהה אלומיניום לסכל רול
תיאור:
מכונה זו משתמשת מערכת יפנית דיוק גבוהה שליטה כדי לסייע למכונה לרוץ ביציבות. 4 מבנה המנוע, רדיד אלומיניום אלומיניום-פלסטיק מרוכבים הסרט slitting, מהירות מכנית 250m / min.

מאפיינים:
מכונת ההילוכים מחזיקה ביצועים טובים כמו מסך מגע PLC, עוקב פוטואלקטריסיטי, מערכת תיקון אוטומטי, מערכת בקרת מתח אוטומטית, ספירה בזמן rewinding, אורך מראש מראש עבור עצירה אוטומטית וכו 'מכונת כל slitting / slitting rewinding Machine / sliter מאמצת שליטה מיקרו מחשב מערכת אוטומטית slitting, עם מבנה סביר ותפקוד מלא, פעלו בקלות, פועל בצורה חלקה ואמינה
יתרון החברה:
נוסדה בשנת 2006, לחברה ניסיון רב בייצור מכונות slitting,
מכונות נמכרים ביותר מ 30 מדינות, ואנחנו משתתפים בתערוכות בינלאומיות שונות מדי שנה.
פרמטר:
| קוטר הפתיחה | מקס Ø1000mm |
| קוטר אחורה | מקס Ø600 מ"מ |
| רוחב עבודה מרבי | 1000 מ"מ |
| הרם את קוטר הליבה | Ø76mm (3 ") / Ø152 מ"מ (6") |
| Rewind קוטר הליבה | Ø76mm (3 ") |
| מהירות מכנית | מקסימום 250m / min (בהתאם לתנאי העבודה) |
| עובי עובי טווח | 0.012mm-0.15 מ"מ |
| מנוע גרירה | 1 הגדר 5.5 קילוואט |
| מנועים לשחזור | 2 הגדר 5.5 קילוואט |
| מנוע הרמה | 1 הגדר 7.5 קילוואט |
| צריכת אנרגיה כוללת | ≈20 kw |
| לחץ פנאומטי | 0.6 Mpa |
| מתח אספקת מתח | AC 380V ± 5% שלושה שלבים חמישה תיל, 50Hz |
| דיוק מנחה | ± 0.2 מ"מ |
| אינטרנט טווח תנועה | ± 50 מ"מ |
| דיוק מטר | ± 0.001m |
| מאפיין מכונה | L2000 * W3000 * H1870 |
| משקל | 4500 ק"ג |
פרטי מוצר:

תגיות פופולריות: אלומיניום במהירות גבוהה לסכל רולר מכונת סליטר, סין, יצרנים, ספקים, מפעל, לקנות, זול, ציטוט, מחירון
אולי גם תרצה
שלח החקירה














