מהירות גבוהה slitting מכונת החזרת
תיאור:
4 מנוע במהירות גבוהה מכונת slitting, מהירות מכנית עד 500m / min, מתאים עבור רוב הסרט פלסטיק ו slitting הסרט מרוכבים, PLC שליטה מכונת המבצע, מצויד במערכת סכין עגול.

מאפיינים:
1. גילוי מתיחה מתיחה - השגת איתור מתח מתרסק על ידי מקודד סיבובי, שני חיישני מתח ומגבר מתח עם בלם אבקה מגנטי אופקי מותקן. מגנטי אבקת הבלם פלט מומנט כדי להפוך את הסרט לייצר כמות מסוימת של מתח, להבטיח את הצפיפות הסרט המתאים.
2. למדוד אורך - אורך המדידה הוא להמיר ישירות על ידי אות הדופק של מקודד ב-ב-מקודד של מנוע סרוו, עם דיוק גבוהה ברזולוציה גבוהה, אורך מדידה מצטבר, עצירה אוטומטית למספר.
3. שיטת חריץ: אימוץ חיתוך סכין שטוח, slitting באוויר או חריץ חריץ ניתן לבחור על פי חומרים שונים. סכין יכולה להתנדנד מעלה ומטה, כך הסכין יכול להשתמש יותר, להפחית את העלות. לשטוף את חוסר ההגינות של החומר בגלל חימום ובלאי של סכין.
פרמטר:
| קוטר הפתיחה | מקס Ø800 מ"מ |
| קוטר אחורה | מקס Ø600 מ"מ |
| רוחב עבודה מרבי | 1300mm |
| הרם את קוטר הליבה | Ø76mm (3 ") / Ø152 מ"מ (6") |
| Rewind קוטר הליבה | Ø76mm (3 ") |
| מהירות מכנית | מקסימום 450m / min (בהתאם לתנאי העבודה) |
| עובי עובי טווח | 0.012mm-0.15 מ"מ |
| גרירה מנוע סרוו | 1 הגדר 3.0 קילוואט |
| מנועים מנועים | 1 הגדר 5.0 קילוואט |
| שיקום מנועי סרוו | 2 הגדר 3.0 קילוואט |
| מפוח מוטורי | 1 הגדר 1.5 קילוואט |
| צריכת אנרגיה כוללת | ≈ 175 ק"ו |
| לחץ פנאומטי | 0.6 Mpa |
| מתח אספקת מתח | AC 380V ± 5% שלושה שלבים חמישה תיל, 50Hz |
| דיוק מנחה | ± 0.3 מ"מ |
| אינטרנט טווח תנועה | ± 100 מ"מ |
| מאפיין מכונה | L2200 * W3200 * H2050mm |
| משקל | 4300 kg |
פרטי מוצר:

תגיות פופולריות: מהירות גבוהה slitting rewinding מכונה, סין, יצרנים, ספקים, מפעל, לקנות, זול, ציטוט, מחירון
אולי גם תרצה
שלח החקירה













