PLC בקרת פלסטיק הסרט Slitter Machine
זוהי מכונת חריץ חסכוני שאנחנו מוכרים היטב לחיתוך של PET, BOPP, CPP, חומרים מרוכבים וחומרים גליל התווית. הצד סליל הקיר משמש, ומהירות מכני הוא 200m / min.
שלח החקירה
הצגת המוצר
תיאור:
זוהי מכונת חריץ חסכוני שאנחנו מוכרים היטב לחיתוך של PET, BOPP, CPP, חומרים מרוכבים וחומרים גליל התווית. הצד סליל הקיר משמש, ומהירות מכני הוא 200m / min.

תכונה:
1. מכונת סריגה אנכית רב-תכליתית, מכונת אחורה
2. אופציונלי עגול סכין המערכת
.3 כל השורות וקווי האוויר של המכונה מסודרים באופן סגור כדי לצמצם את תקלה הנגרמת על ידי גורמים אנושיים.
4. יש אחריות לשנה
פרמטר:
| קוטר הפתיחה | מקס Ø600 מ"מ |
| קוטר אחורה | מקס Ø400 מ"מ |
| רוחב עבודה מרבי | 1300mm |
| הרם את קוטר הליבה | Ø76mm (3 ") / 6 (152) הוא אופציונלי |
| Rewind קוטר הליבה | Ø76mm (3 ") / 6 (152) הוא אופציונלי |
| מהירות מכנית | מקסימום 200m / min (בהתאם לתנאי העבודה) |
| עובי עובי טווח | 0.012mm-0.15 מ"מ |
| מנוע גרירה | 1 הגדר 4 קילוואט |
| בלימה בלם | 1 קבע 5 ק"ג |
| מחוגה המצמד | 1 קבע 5 ק"ג |
| מפוח מוטורי | 1 הגדר 0.5 קילוואט |
| צריכת אנרגיה כוללת | ≈5 kw |
| לחץ פנאומטי | 0.6 Mpa |
| מתח אספקת מתח | AC 380V ± 5% שלושה שלבים חמישה תיל, 50Hz |
| דיוק מנחה | ± 0.5 מ"מ |
| אינטרנט טווח תנועה | ± 100 מ"מ |
| מאפיין מכונה | L2600 * W1500 * H1400mm |
| משקל | 4300 kg |
תגיות פופולריות: PLC בקרת סרט פלסטיק מכונת סליטר, סין, יצרנים, ספקים, מפעל, לקנות, זול, ציטוט, מחירון
אולי גם תרצה
שלח החקירה













